Další ocenění nymburských kanoistů

24.března proběhlo slavnostní vyhlášení nejlepších sportovců, trenérů a funkcionářů Středočeského kraje za rok 2014.

Slavnostní vyhlášení proběhlo v příbramské sokolovně a mezi oceněnými byli i nymburští kanoisté.

Nejvyšší ocenění se dostalo trenérovi Petrovi Fuksovi, který zvítězil v kategorii trenér. Po tříletém čekání na úspěch mezi juniory se konečně dočkal i kanoista Karel Palma, který za svou bronzovou medaili z mistrovství Evropy na olympijské trati C1 200m skončil na druhém místě v pořadí juniorů a na čtvrtém místě za 7 mistrovských titulů a vítězství v závodě OH nadějí se umístil Petr Fuksa jr. V kategorii nejlepší krajánek, což je kategorie pro středočechy startující za jiné oddíly mimo Středočeský kraj obsadil 2.místo Martin Fuksa za 9 získaných medailí z ME 23, ME dospělých, MS 23, MS dospělých a Akademického MS.