Skvělá sezona kanoistů Lokomotivy Nymburk

Valná hromada rychlostních kanoistů, která se uskutečnila 29.112014 v nově vznikajícím Olympijském centru v Račicích měla se svém programu i vyhodnocení jednotlivců a oddílů v Českém poháru a pořadí Mistrovství republiky oddílů.

V jednotlivcích se celkovým vítězem stal v kategorii kanoe dorost Petr Fuksa. V kategorii oddílů se rychlostní kanoisté umístili v kategorii mládež na skvělém 2.místě a v celkové kategorii (mládež+dospělí) taktéž na 2.místě a úspěch byl završen 3.místem v kategorii veteránů. V těchto soutěžích na body dosáhlo 38 oddílů z celé ČR. Obě vítězství se odnesla Sparta Praha.

Tyto výsledky byly v historii předávání Českého poháru a Mistrovství ČR nejlepším umístěním, za což patří všem bodujícím sportovcům od vedení oddílu velké poděkování.

Druhý zleva: Petr Fuksa