Skvělý úspěch kanoistů Lokomotivy Nymburk

Vrcholem letošní sezony rychlostních kanoistů 15-17-ti letých byly závody olympijských nadějí ve slovenských Piešťanech.

Českou republiku reprezentovalo 5 členů Lokomotivy Nymburk. Kanoisté Petr Fuksa jr., Adam Holenka, Filip Vohradský, Dan Kořínek a kajakář David Volák. Mezi závodníky 28 států, což byl rekord v trvání závodů si vedli naši sportovci skvěle.

David Volák zvítězil v kategorii 15-ti letých na trati 200m, kanoisté Petr Fuksa jr., Dan Kořínek a Filip Vohradský spolu s Lukášem Hájkem (KVS Praha) zvítězili v kategorii C4 200m a v závodě C4 1000m místo Hájka startoval přerovský Josef Havlík a tato posádka dojela na druhém místě. Za zmínku stojí, že tito teprve 16-ti letí závodníci startovali s o rok staršími soupeři, což je příslibem pro další rok.

Mimo tyto výsledky obsadili jmenovaní závodníci ještě přední umístění ve svých finálových jízdách